Discussion about this post

User's avatar
Ioana's avatar

Doamne, câtă rigurozitate! Felicitări și mulțumesc pentru ceea ce arătați și oferiți. E o plăcere și m-ar bucura să poate vedea/participa cât mai mulți tineri. Spor!

Ion Ut's avatar

Eu il citesc doar in engleza, o editie Bodley Head. Mi se pare cam dificil vocabularul.

Mai citeste cineva in engleza? Cum vi se pare?

8 more comments...

No posts

Ready for more?